אפסילון ניהול קרנות נאמנות (1991) בע"מ

אפסילון הינה אחת מחברות ניהול קרנות הנאמנות הותיקות בישראל. החברה מנהלת כיום קרנות נאמנות בהיקף כספי של מילארדי שקלים. קרנות הנאמנות של אפסילון מציעות פתרונות השקעה במגוון רחב של אפיקים כגון: קרנות נאמנות אג"חיות ומנייתיות בארץ ובחו"ל

 

את קרנות הנאמנות של אפסילון ניתן לרכוש בכל אחד מסניפי הבנקים בישראל.

 

קרנות נאמנות המשקיעות בשוק ההון הישראלי (קרנות נאמנות המתמחות במניות, באג"ח, במט"ח או בשקלים) ניתן לרכוש בימים א' עד השעה 15:00,ב-ה עד השעה 16:00 קרנות נאמנות המשקיעות מעל 10% מנכסיהן בשווקי ההון העולמיים (קרנות המתמחות במניות או באג"ח) ניתן לרכוש בימים ב'-ה' (ימים בהם מתקיים מסחר הן בחו"ל והן בישראל).

 

 

שירותים מיוחדים ליועצי השקעות 

 

סיקור ממוקד:

שירות שבועי ליועצי השקעות. סיקור קצר ותמציתי של המתרחש בשווקים, מניות ואג"ח מעניינים הישר "משולחן הניתוחים" של האנליסטים, ממחלקת המחקר שלנו.

ניתן להצטרף לשירות אצל כל אחד מצוות השיווק. 

דסק קשרי יועצים:

קו ישיר וזמין ליועצי ההשקעות בכל שאלה בנוגע לקרנות הנאמנות שלנו 

050-5150516

 

מדיניות ההצבעה של מנהל הקרן באסיפות מחזיקים

 

 


תקנות השקעות משותפות בנאמנות (סיווג קרנות לצורך פרסום) תשס"ח 2007

 

אין לראות באמור לעיל התחייבות של מנהל הקרן להשגת תשואה כלשהיא. אין בתשואות הקרנות בעבר כדי להבטיח תשואות דומות בעתיד. אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות בידי יועץ השקעות בעל רשיון על פי דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לרכישת יחידות בקרנות. רכישת היחידות בקרנות היא רק בהסתמך על תשקיף הקרנות בתוקף מועד הרכישה והדיווחים המיידיים.

 

פגישה אישית
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

120x600_stairs